fbpx

Vragen of bestellen? Bel ons op: 0528 - 76 90 56

Bakfiets online.nl - Ruime keus bakfietsen, tegen scherpe prijzen!

×
 x

Winkelmand is leeg
WinkelmandWinkelmand is leeg
PDFPrinten

Axa Newton Promoto 4 kabelslot

Van €99,99 Nu voor:
€ 88,95
Beschrijving

AXA Newton Promoto 4 kettingslot

De AXA Newton ProMoto 4 kettingsloten zijn speciaal ontwikkeld voor gebruik bij bakfietsen en gemotoriseerde voertuigen. De schakels van deze gehard stalen ketting hebben een diameter van 10,5 mm en het hangslot heeft een cilinder met anti boorplaat.

De Newton ProMoto+ 4 voldoet aan de eisen van het Nederlandse ART 4 sterren keurmerk en kan daardoor gebruikt worden om uw voertuig te verzekeren.

De ketting is voorzien van een kwalitatief hoogwaardige neopreen hoes die uw voertuig tegen beschadigingen beschermt. Het materiaal rafelt niet en heeft een geluiddempende werking.Het robuuste hangslot is voorzien van een stootvaste kunststof behuizing in het chique AXA design.

De handmatige cilinder afdekkap beschermt uw cilinder tegen vocht en vuil en verlengt daardoor de levensduur van uw slot.